Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Regio Invest LT+“

Paskelbė , 2016-11-10

Paskelbtas naujas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Regio Invest LT+ “. Pagal šį kvietimą įmonės, veikiančios Lietuvos teritorijoje, išskyrus Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų ir rajonų savivaldybėse, gali gauti ES paramą moderniųjų technologijų diegimui, pritaikant esamus ir kuriant naujus gamybos ir paslaugų teikimo pajėgumus naujiems ir esamiems gaminiams gaminti ir paslaugoms teikti.

Finansavimu bus skatinamos įmonių investicijos į naujų gamybos technologinių linijų įsigijimą ir įdiegimą, esamų gamybos technologinių linijų modernizavimą, įmonės vidinių inžinerinių tinklų, kurių reikia naujoms gamybos technologinėms linijoms diegti ar esamoms modernizuoti, įrengimą, modernių ir efektyvių technologijų diegimą paslaugų sektoriuose, taip pat bus siekiama užtikrinti šių gamybos ir paslaugų teikimo pajėgumų veikimą.

Kvietimo biudžetas: 19,2 mln. Eur.

Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma: 1,5 mln. Eur.

Pagal paskelbtą kvietimą paraiškas galima teikti nuo 2016 m. lapkričio 9 d. iki 2017 m. kovo 10 d.

Norėdami gauti nemokamą konsultaciją dėl ES paramos, spauskite čia ir užpildykite užklausos formą. Taip pat su mumis galite susitiekti tel.: +370 684 04299 arba +370 645 51840 bei el. paštu: info@dalkconsulting.lt

« Didelio poveikio technologijoms diegti pramonėje – 17 mln. Eur paramos
Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „DPT pramonei LT+“ »